cisco ccna java szkolenie

  szkolenia@labkom-it.pl   Telefon: 798119044

Jesteś tutaj: Trenerzy

Trenerzy

Poniżej prezentacja sylwetek naszych szkoleniowców, ich umiejętności oraz doświadczenie zawodowe

Trener 1

Trener 1

Specjalista ds. technologii sieciowych i rozwiązań CISCO. Doświadczenie w branży IT zdobywał pracując administrując sieciami klienckimi w jednej z prężnie rozwijających się firm informatycznych oraz jako operator w punkcie wymiany ruchu internetowego.Doświadczanie trenerskie nabył  prowadząc od 2016 roku szkolenia dla pracowników dużej organizacji informatycznej, poszerzając ich wiedzę o zagadnienia związane z routingiem , switchingiem oraz modelem sieciowym TCP/IP. Obecnie trener CISCO/CCNA, sprawnie przygotowujący do uzyskania certyfikatu.

Trener 2

Trener 2

Z zamiłowania programista i pasjonat Javy. Absolwent Politechniki Łódzkiej. Wieloletnie prowadzenie szkoleń z tematyki programistycznej na różnych poziomach nauczania. Od 2015 roku związany z dużą organizacją telekomunikacyjną gdzie poszerza horyzonty pracowników na platformie programistycznej. Dodatkowo znawca PYTHON, GIT, VISUAL BASIC.

Trener 3

Trener 3

Specjalista w języku programowania C++. Od wielu lat związany z branżą telekomunikacyjną jako pracownik jednej z wiodących na rynku firm telekomunikacyjnych. Expert w swojej dziedzinie. Na co dzień programista, specjalista ds. zarządzania i utrzymania projektu. Jako trener sprawdza się prowadząc warsztaty dla mniej doświadczonych  pracowników z języka programowania C++ wewnątrz organizacji.


Firmę tworzy grupa ludzi z pasją, którzy postanowili z dużym zaangażowaniem podzielić się swoją wiedzą.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Prowadzimy szkolenia na terenie województwa Łódzkiego.

Chcesz umówić się na szkolenie? Zadzwoń!

Pon-Pt: 08:00 -16:00
Sob: 10:00 - 14:00

NA SKRÓTY